MasażeSpa

Pomasuj się czekoladą

 

Masaż to bez wątpienia jeden z przyjemniejszych elementów wizyty w Spa. Jednakże kiedy wykonuje się go przy pomocy czekolady możemy mówić o dodatkowych doznaniach, które zadowolą każdego. Wykorzystuje się ją nieprzypadkowo. Przede wszystkim wykazuje ona działanie odprężające oraz regenerujące, czyli cechy, których potrzebuje każdy z nas. Masaż przy pomocy czekolady sprawia, że poprawia się krążenie krwi, zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej oraz widoczność cellitu. Cechy te uwarunkowane są występowaniem w czekoladzie wielu wartościowych składników, między innymi lipidów, witamin B, E oraz A, a także magnezu. Oprócz tego występują w niej silne przeciwutleniacz, które szybko rozprawiają się z wolnymi rodnikami i umożliwiają zachowanie młodego wyglądu na jeszcze dłużej.

W trakcie masażu korzysta się z klasycznych technik. Tuż przed samym zabiegiem przygotowuje się masę z białej oraz ciemnej czekolady, które dodatkowo wzbogaca się o olejki eteryczne. Kiedy masaż zakończy się, ciało owija się folią oraz przykrywa kocem. Konieczne jest pozostanie w takiej pozycji przez około 20 minut, aby następnie zmyć z ciała całą czekoladę oraz olejki.

Z masażu może korzystać każdy kto nie zmaga się z uczuleniem na czekoladę. Po jego zakończeniu ciało jest zrelaksowane, miłe w dotyku, a pacjent zrelaksowany. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie weekendu z ukochaną osobą i odpoczynku od dzieci, obowiązków oraz pracy.

Powiązane teksty
HotelSpaZabiegi

Hotel Haffner w Sopocie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje przerwy oraz odpoczynku…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel SPA Dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie posiada wszystko czego może szukać osoba pragnąca…
Czytaj dalej
MasażeSpaZabiegi

Afrodyta SPA

Pensjonat Afrodyta SPA, który mieści się w miejscowości Ośno Lubuskie łączy w sobie…
Czytaj dalej