MasażeSpa

Masaż bańką chińską

 

W trakcie wizyty u kosmetyczki można zdecydować się na masaż bańką chińską, gdyż wiąże się z wieloma zaletami oraz korzyściami. Przede wszystkim związane są one z lepszym wyglądem sylwetki na czym zależy każdej kobiecie bez względu na wiek.

W trakcie masażu zasysa się skórę oraz występujące pod nią tkanki i właśnie wtedy zaczyna dziać się cała magia. Jeszcze przed przystąpieniem do głównej części, całe ciało należy nasmarować przy pomocy specjalnych olejków. W dalszej kolejności bańkę przystawia się do wybranego na ciele punktu oraz przyciska. Na skutek nacisku ma miejsce wygenerowanie podciśnienia, które sprawia, że bańka przysysa się do skóry.

Jeden masaż z reguły nie przekracza pół godziny, jednakże w sytuacji, kiedy masuje się całe ciało, zdecydowanie wydłuża się

Masaż bańką chińską wiąże się z wieloma korzyściami, jednakże zyskuje na tym przede wszystkim sylwetka, a dokładnie – występujące na niej niedoskonałości. Relaksuje całe ciało oraz odpręża napięte mięśnie. Przy jego pomocy można zmniejszyć ilość występującego cellulitu, przyspieszyć przemianę materii oraz wpłynąć na ukrwienie. W dalszej kolejności masaż oddziałuje na usunięcie z organizmu substancji toksycznych, zażegnanie bólu kręgosłupa oraz pomniejszenie napięcia mięśniowego.

Powiązane teksty
HotelSpaZabiegi

Hotel Haffner w Sopocie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje przerwy oraz odpoczynku…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel SPA Dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie posiada wszystko czego może szukać osoba pragnąca…
Czytaj dalej
MasażeSpaZabiegi

Afrodyta SPA

Pensjonat Afrodyta SPA, który mieści się w miejscowości Ośno Lubuskie łączy w sobie…
Czytaj dalej