Ciało

Kilka skutecznych sposobów na zmiękczenie skóry

Uważasz, że twoja pielęgnacja skóry trwa zbyt długo lub jest nieskuteczna pomimo wielu prób? Oznacza to, że prawdopodobnie czegoś jej brakuje! Okazuje się, że bardzo często kosztowna pielęgnacja skóry wcale nie przynosi rezultatów lepszych od tanich, klasycznych metod. W rzeczywistości dziś mężczyźni i kobiety niezależnie od klasy społecznej mogą pozwolić sobie na zabieg spa. W dawnych czasach taki luksus przysługiwał tylko najbogatszym arystokratom. Zwróćmy jednak uwagę na to, że obecnie niemal każdego stać na weekend w spa. Dziś podzielimy się z tobą kilkoma poradami, które sprawią, że twoja skóra stanie się aksamitna i napięta.

Relaksujące zabiegi na twarz to świetny sposób na rozpieszczanie siebie podczas oczyszczania skóry i dostarczania przeciwutleniaczy, które pielęgnują skórę. Z czasem można skutecznie wyrównać koloryt skóry, pozbyć się trądziku.

Z kolei profesjonalnie stosowane peelingi chemiczne złuszczają martwe tkanki, odsłaniając zdrowe komórki. Nowe komórki skóry przekładają się na gładszą skórę oraz redukcję drobnych linii i zmarszczek.

Planujesz wybrać się do spa? Poproś o usługi dostosowane do twoich potrzeb!

Zabiegi peelingowe oraz te z użyciem profesjonalnych substancji chemicznych złuszczających naskórek powinny być dostosowane do kondycji twojej skóry. Pamiętaj, aby wybrać zabieg, którego faktycznie potrzebujesz. Jeżeli na twojej skórze pojawiają się delikatne przebarwienia, być może nie warto obciążać jej silnymi chemikaliami. Czasami kilka sesji z naturalnymi metodami złuszczającymi komórki potrafią działać cuda.

Uważasz, że twoja skóra została silnie uszkodzona i kremy oraz masaże już jej nie pomogą? Jeżeli jest już za późno na mały kaliber, wybierz nieco bardziej radykalne rozwiązania. Jednym z nich może być zabieg dotleniający naskórek. Tę metodę opracowaliśmy z myślą o klientach, którzy szukają sposobu na pozbycie się bakterii skrytych głęboko pod skórą. Jeżeli wolne rodniki latami wywoływały spustoszenie na twojej skórze, dotlenianie jest zabiegiem, którego potrzebujesz. Tego rodzaju zabieg zostawia skórę upiększoną i odmłodzoną przez pewien czas. Jest doskonałym wyborem przed istotnymi wydarzeniami okolicznościowymi. Zafunduj sobie dotlenianie naskórka przed ważną imprezą lub spotkaniem biznesowym.

 

Powiązane teksty
Ciało

Czy masaż pomoże zregenerować złamaną kość?

Czasami klienci korzystający z terapii za pośrednictwem masażu uzdrawiającego zastanawiają się…
Czytaj dalej
Ciało

Dlaczego zaleca się masaże potreningowe?

Wielu lekarzy i fizjoterapeutów zaleca korzystanie z masaży powysiłkowych (czyli masażu po…
Czytaj dalej
Ciało

Czy spa pomaga zregenerować skórę na twarzy?

Czym są zabieg spa na twarz i w czym pomagają? Czy naprawdę są w stanie pomóc w regeneracji…
Czytaj dalej