KosmetologiaZabiegi

Innowacyjne zabiegi u kosmetyczki

 

Od niedawna w salonach Spa oraz gabinetach kosmetycznych korzysta się z komórek macierzystych. Wykorzystuje się je w nowoczesnych, bezpiecznych i jednocześnie skutecznych zabiegach o charakterze regeneracyjnym. Ich wykorzystanie jest nie tylko proste, ale i sterylne, dzięki czemu po ich wykonaniu uzyskuje się bardzo dobre efekty. To zabieg dostępny w coraz większej ilości gabinetów kosmetycznych i decyduje się na niego coraz więcej pacjentek.

Uzyskane efekty to jednak nie jedyna zaleta zabiegu przy pomocy komórek macierzystych. Przede wszystkim nie wiąże się jakimkolwiek bólem czy dyskomfortem w trakcie jego wykonania, a oprócz tego rekonwalescencja po samym zabiegu nie trwa tak długo jak w przypadku innych. Pół godziny po wykonanym zabiegu można wrócić do wykonywania obowiązków, dzięki czemu do kosmetyczki można udać się nawet w przerwie na lunch.

Oczywiście, każdy zabieg poprzedza konsultacja lekarska w trakcie której specjalista odpowiada na wszystkie pytania oraz wyjaśnia wątpliwości. To nie jedyny innowacyjny zabieg oferowany w gabinetach kosmetycznych, ale na dzień dzisiejszy cieszy się on największą popularnością.

Powiązane teksty
HotelSpaZabiegi

Hotel Haffner w Sopocie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje przerwy oraz odpoczynku…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel SPA Dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie posiada wszystko czego może szukać osoba pragnąca…
Czytaj dalej
MasażeSpaZabiegi

Afrodyta SPA

Pensjonat Afrodyta SPA, który mieści się w miejscowości Ośno Lubuskie łączy w sobie…
Czytaj dalej