Innowacyjne zabiegi u kosmetyczki

Od niedawna w salonach Spa oraz gabinetach kosmetycznych korzysta się z komórek macierzystych. Wykorzystuje się je w nowoczesnych, bezpiecznych i jednocześnie skutecznych zabiegach o charakterze regeneracyjnym. Ich wykorzystanie jest nie tylko proste, ale i sterylne, dzięki czemu po ich wykonaniu uzyskuje się bardzo dobre efekty. To zabieg dostępny w coraz większej ilości gabinetów kosmetycznych i decyduje się na niego coraz więcej pacjentek.

Uzyskane efekty to jednak nie jedyna zaleta zabiegu przy pomocy komórek macierzystych. Przede wszystkim nie wiąże się jakimkolwiek bólem czy dyskomfortem w trakcie jego wykonania, a oprócz tego rekonwalescencja po samym zabiegu nie trwa tak długo jak w przypadku innych. Pół godziny po wykonanym zabiegu można wrócić do wykonywania obowiązków, dzięki czemu do kosmetyczki można udać się nawet w przerwie na lunch.

Oczywiście, każdy zabieg poprzedza konsultacja lekarska w trakcie której specjalista odpowiada na wszystkie pytania oraz wyjaśnia wątpliwości. To nie jedyny innowacyjny zabieg oferowany w gabinetach kosmetycznych, ale na dzień dzisiejszy cieszy się on największą popularnością.