KosmetologiaZabiegi

Pozbądź się rozstępów na zawsze

Laserowe usuwanie rozstępów umożliwia odzyskanie dawnego ciała i jędrnej skóry, dzięki czemu z zabiegu korzystają tysiące kobiet. W jego trakcie używa się wiązki światła lasera, które powoduje mikrouszkodzenia zarówno w samych rozstępach, jak i skórze, która znajduje się wokół nich. Uszkodzenia docierają nie tylko do naskórka, ale również do skóry właściwej, dzięki czemu w dalszej kolejności rozpoczyna się proces gojenia. W trakcie zabiegu używa się wysokiej klasy lasery frakcyjne FOTONA. Dobra technika sprawia, że zabieg nie wiąże się z dyskomfortem, a uzyskiwane efekty zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki.

Czas zabiegu warunkuje obszar oraz rozległość rozstępów, a czas jego wykonania waha się od kilku do kilkudziesięciu minut. Efekty można podziwiać po zregenerowaniu się włókien kolagenowych. Czas ten waha się od 2 do 4 tygodni.

Od tego momentu wizyty na plaży czy na basenie nie wiążą się już dłużej ze wstydem czy krępacją. Dzięki systemowi chłodzenia, który występuje w urządzeniu zabieg nie oznacza stosowania znieczulenia. Kiedy laser przyłoży się do skóry pojawiają się na niej mikrouszkodzenia. Z kolei wiązka światła udaje się do głębokich warstw skóry. Skutkiem tego ma miejsce bardzo intensywny proces regeneracyjny w trakcie, którego odbywa się produkcja jakże potrzebnego kolagenu oraz elastyny. Po zakończeniu zabiegu skórę smaruje się preparatem ochronnym. Po jego zakończeniu z reguły pojawia się obrzęk oraz zaczerwienienie, które jednak szybko mija.

Powiązane teksty
Zabiegi

Najpopularniejsze zabiegi lecznicze w SPA

Dermabrazja i mikrodermabrazja to dwa najpopularniejsze zabiegi lecznicze, które stosuje się w…
Czytaj dalej
Zabiegi

Od czego zacząć zabiegi odmładzania naskórka i kiedy jest na to najlepszy moment?

Złuszczanie naskórka zawsze można zacząć od nieinwazyjnych metod. Dzięki temu zorientujemy…
Czytaj dalej
Zabiegi

Co musisz wiedzieć o zabiegach odmładzających skórę?

Z wiekiem zauważysz, że twoja skóra zacznie wskazywać na różne historie, które wydarzyły…
Czytaj dalej