Pozbądź się rozstępów na zawsze

Pozbądź się rozstępów na zawsze

Laserowe usuwanie rozstępów umożliwia odzyskanie dawnego ciała i jędrnej skóry, dzięki czemu z zabiegu korzystają tysiące kobiet. W jego trakcie używa się wiązki światła lasera, które powoduje mikrouszkodzenia zarówno w samych rozstępach, jak i skórze, która znajduje się wokół nich. Uszkodzenia docierają nie tylko do naskórka, ale również do skóry właściwej, dzięki czemu w dalszej kolejności rozpoczyna się proces gojenia. W trakcie zabiegu używa się wysokiej klasy lasery frakcyjne FOTONA. Dobra technika sprawia, że zabieg nie wiąże się z dyskomfortem, a uzyskiwane efekty zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki.

Czas zabiegu warunkuje obszar oraz rozległość rozstępów, a czas jego wykonania waha się od kilku do kilkudziesięciu minut. Efekty można podziwiać po zregenerowaniu się włókien kolagenowych. Czas ten waha się od 2 do 4 tygodni.

Od tego momentu wizyty na plaży czy na basenie nie wiążą się już dłużej ze wstydem czy krępacją. Dzięki systemowi chłodzenia, który występuje w urządzeniu zabieg nie oznacza stosowania znieczulenia. Kiedy laser przyłoży się do skóry pojawiają się na niej mikrouszkodzenia. Z kolei wiązka światła udaje się do głębokich warstw skóry. Skutkiem tego ma miejsce bardzo intensywny proces regeneracyjny w trakcie, którego odbywa się produkcja jakże potrzebnego kolagenu oraz elastyny. Po zakończeniu zabiegu skórę smaruje się preparatem ochronnym. Po jego zakończeniu z reguły pojawia się obrzęk oraz zaczerwienienie, które jednak szybko mija.