KosmetologiaZabiegi

Pozbądź się rozstępów na zawsze

 

Laserowe usuwanie rozstępów umożliwia odzyskanie dawnego ciała i jędrnej skóry, dzięki czemu z zabiegu korzystają tysiące kobiet. W jego trakcie używa się wiązki światła lasera, które powoduje mikrouszkodzenia zarówno w samych rozstępach, jak i skórze, która znajduje się wokół nich. Uszkodzenia docierają nie tylko do naskórka, ale również do skóry właściwej, dzięki czemu w dalszej kolejności rozpoczyna się proces gojenia. W trakcie zabiegu używa się wysokiej klasy lasery frakcyjne FOTONA. Dobra technika sprawia, że zabieg nie wiąże się z dyskomfortem, a uzyskiwane efekty zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki.

Czas zabiegu warunkuje obszar oraz rozległość rozstępów, a czas jego wykonania waha się od kilku do kilkudziesięciu minut. Efekty można podziwiać po zregenerowaniu się włókien kolagenowych. Czas ten waha się od 2 do 4 tygodni.

Od tego momentu wizyty na plaży czy na basenie nie wiążą się już dłużej ze wstydem czy krępacją. Dzięki systemowi chłodzenia, który występuje w urządzeniu zabieg nie oznacza stosowania znieczulenia. Kiedy laser przyłoży się do skóry pojawiają się na niej mikrouszkodzenia. Z kolei wiązka światła udaje się do głębokich warstw skóry. Skutkiem tego ma miejsce bardzo intensywny proces regeneracyjny w trakcie, którego odbywa się produkcja jakże potrzebnego kolagenu oraz elastyny. Po zakończeniu zabiegu skórę smaruje się preparatem ochronnym. Po jego zakończeniu z reguły pojawia się obrzęk oraz zaczerwienienie, które jednak szybko mija.

Powiązane teksty
Kosmetologia

Na czym polega spa dla zwierząt?

Pomyśl o tym, jak często twojemu pupilowi zdarzy się wytarzać w błocie. Czy miewa on ochotę na…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel Haffner w Sopocie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje przerwy oraz odpoczynku…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel SPA Dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie posiada wszystko czego może szukać osoba pragnąca…
Czytaj dalej