Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny

Peeling to ważny element pielęgnacji każdej kobiety, gdyż w jego trakcie odbywa się złuszczanie martwego naskórka. Wykonuje się go u pań w każdym wieku i w przypadku wszystkich rodzajów cery. To zabieg całkowicie uniwersalny.

Jednakże peeling kawitacyjny przyniesie spektakularne efekty u wszystkich osób, które zmagają się z cerą problematyczną. Doskonale radzi sobie z trądzikiem pospolitym oraz różowatym, a także usuwa zaskórniki i wągry, które negatywnie wpływają na wygląd całej twarzy. W przypadku zmagania się ze skórą mieszaną oraz tłustą sprawia, że pory stają się mniej widoczne oraz następuje zmniejszenie wydzielania sebum. Brak tak dużej ilości sebum oznacza brak świecącej skóry, co doskonale wpływa nie tylko na wygląd, ale również na poczucie własnej wartości. Kiedy właścicielka suchej skóry zdecyduje się na wykonanie peelingu zauważy u siebie wygładzenie drobnych zmarszczek oraz poprawę ukrwienia skóry. Oprócz tego, kiedy zabieg wykonuje się regularnie, zanikają również przebarwienia.

W związku z tym, że peeling kawitacyjny to zabieg nieinwazyjny mogą skorzystać z niego nawet osoby z cienką skórą dla których inne zabiegi są niedozwolone. Jest to związane ze znacznym podrażnieniem skóry bardzo suchej, co stanowi nieodłączny element klasycznego peelingu. Peeling kawitacyjny bardzo często stanowi jeden z elementów zabiegów o charakterze odżywczym oraz nawilżającym. Po jego wykonaniu każdy kolejny krem czy środek wchłania się o wiele lepiej, co wpływa na uzyskanie jeszcze lepszych efektów.