Wampirzy lifting

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to idealne rozwiązanie w przypadku osób, które pragną odmłodzić skórę i uzyskać spektakularne efekty w bardzo szybkim czasie. Mimo iż wygląda nieco drastycznie, jest całkowicie bezpieczny, a efekt uzyskuje się niemalże od razu. Po zabiegu skórę określa się jako nową, dlatego każdy kto myśli o wizycie u kosmetyczki powinien wziąć pod uwagę ten rodzaj liftingu.

Kiedy miną 3, 4 tygodnie od zakończonego zabiegu ma miejsce stymulacja kolagenu. Efekty są o wiele większe niż w przypadku poddania się klasycznej mezoterapii, a do tego utrzymują się nieco dłużej. Przed umówieniem wizyty warto zapoznać się z jej przebiegiem. Osocze bogato-płytkowe w pierwszej kolejności umieszcza się w odpowiednio do tego przygotowanych próbówkach, aby następnie trafić do wirówki. Z tego miejsca osocze miesza się z krwią. W dalszej kolejności płytki krwi oddziela się od innych substancji. Tak przygotowany koncentrat należy wstrzyknąć pod skórę we wcześniej uplanowane miejsca, albo rozprowadzić na całej twarzy.

Za sprawą wampirzego liftingu produkcja nowego kolagenu przebiega zdecydowanie szybciej, tak samo jak powstawanie naczyń krwionośnych. Właśnie z tego względu różnice na twarzy widać bardzo szybko, co wpływa korzystnie na wygląd oraz samopoczucie.