SpaTwarzZabiegi

Czy kwas hialuronowy jest dla mnie odpowiedni?

 

Kwas hialuronowy to zamiennik botoksu, który sprawdzi się tak samo dobrze, a do tego jest całkowicie naturalny. Posiada wiele zalet, a przede wszystkim nie paraliżuje części twarzy, gdyż to naturalny składnik występujący w całym ludzkim ciele. Niestety, kiedy lat przybywa, kwasu zaczyna brakować w organizmie, skutkiem tego na twarzy pojawiają się zmarszczki, a skóra traci jędrność.

Jednakże, dzięki dzisiejszej medycynie kosmetycznej nie trzeba się tym przejmować. Wręcz można zatrzymać czas i zrobić to w dobrym stylu. Zabieg  przy użyciu kwasu jest szybki, a do tego dostępny na większość kieszeni. Po kwas hialuronowy sięgają kobiety w każdym wieku, nawet te w okolicach 30 roku życia. W ich przypadku wypełnienie wstrzykuje się przede wszystkim w okolicach bruzd biegnących od nosa do ust. Można również powiększać nim usta.

Kwas hialuronowy umożliwia wypełnienie zmarszczek, wszelkich bruzd, a także modeluje cały kontur twarzy. Osoby, które nie są zadowolone z wyglądu własnego nosa, a jednocześnie nie chcą oddać się w ręce chirurga, przy pomocy kwasu mogą usunąć niekorzystny garb.

Z kwasu może korzystać każdy, gdyż to produkt całkowicie hipoalergiczny. W przypadku, kiedy aplikuje go na twarz doświadczona kosmetyczka przynosi bardzo dobre efekty, które utrzymają się od 6 do maksymalnie 12 miesięcy.

Powiązane teksty
HotelSpaZabiegi

Hotel Haffner w Sopocie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje przerwy oraz odpoczynku…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel SPA Dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie posiada wszystko czego może szukać osoba pragnąca…
Czytaj dalej
MasażeSpaZabiegi

Afrodyta SPA

Pensjonat Afrodyta SPA, który mieści się w miejscowości Ośno Lubuskie łączy w sobie…
Czytaj dalej