TwarzZabiegi

8 Dermapen – co to za zabieg?

Dermapen cieszy się dużą popularnością wśród panów oraz pań w każdym wieku. Kiedy wykonuje się go  regularnie, czyli w odstępach co dwa, trzy miesiące, nie trzeba nakładać na twarz makijażu. Jest to związane z tym, że skóra wygląda pięknie i promiennie, stąd jest to po prostu zbędne. W trakcie zabiegu następuje poprawa napięcia skóry, a dodatkowo usuwane są zanieczyszczenia i przebarwienia.

Dermapen z wyglądu przypomina laser, jednakże działa nieco inaczej. W trakcie zabiegu następuje dziurkowanie skóry, co sprawia, że zaczyna regenerować się na skutek mikro-zniszczenia. Dermapen umożliwia stymulację kolagenu, dzięki czemu skóra zachowuje na dłużej młody oraz promienny wygląd. Skutkiem regularnych zabiegów jest nie tylko ładna twarz, ale przede wszystkim zatrzymanie czasu z czego ucieszy się kobieta w każdym wieku.

W urządzeniu wykorzystywanym do zabiegu występują igły, które wibrują oraz nakłuwają skórę w sposób całkowicie automatyczny. Dzięki temu Dermapen cechuje się precyzją oraz dokładnością. Oprócz tego skóra uzyskuje cenne składniki i witaminy, które potęgują efekt. Za sprawą zwiększonej produkcji kolagenu oraz elastyny, skóra zmienia się. Staje się bardziej gęsta oraz elastyczniejsza i przynosi dumę wielu posiadaczkom.

Powiązane teksty
Zabiegi

Najpopularniejsze zabiegi lecznicze w SPA

Dermabrazja i mikrodermabrazja to dwa najpopularniejsze zabiegi lecznicze, które stosuje się w…
Czytaj dalej
Zabiegi

Od czego zacząć zabiegi odmładzania naskórka i kiedy jest na to najlepszy moment?

Złuszczanie naskórka zawsze można zacząć od nieinwazyjnych metod. Dzięki temu zorientujemy…
Czytaj dalej
Zabiegi

Co musisz wiedzieć o zabiegach odmładzających skórę?

Z wiekiem zauważysz, że twoja skóra zacznie wskazywać na różne historie, które wydarzyły…
Czytaj dalej