TwarzZabiegi

8 Dermapen – co to za zabieg?

 

Dermapen cieszy się dużą popularnością wśród panów oraz pań w każdym wieku. Kiedy wykonuje się go  regularnie, czyli w odstępach co dwa, trzy miesiące, nie trzeba nakładać na twarz makijażu. Jest to związane z tym, że skóra wygląda pięknie i promiennie, stąd jest to po prostu zbędne. W trakcie zabiegu następuje poprawa napięcia skóry, a dodatkowo usuwane są zanieczyszczenia i przebarwienia.

Dermapen z wyglądu przypomina laser, jednakże działa nieco inaczej. W trakcie zabiegu następuje dziurkowanie skóry, co sprawia, że zaczyna regenerować się na skutek mikro-zniszczenia. Dermapen umożliwia stymulację kolagenu, dzięki czemu skóra zachowuje na dłużej młody oraz promienny wygląd. Skutkiem regularnych zabiegów jest nie tylko ładna twarz, ale przede wszystkim zatrzymanie czasu z czego ucieszy się kobieta w każdym wieku.

W urządzeniu wykorzystywanym do zabiegu występują igły, które wibrują oraz nakłuwają skórę w sposób całkowicie automatyczny. Dzięki temu Dermapen cechuje się precyzją oraz dokładnością. Oprócz tego skóra uzyskuje cenne składniki i witaminy, które potęgują efekt. Za sprawą zwiększonej produkcji kolagenu oraz elastyny, skóra zmienia się. Staje się bardziej gęsta oraz elastyczniejsza i przynosi dumę wielu posiadaczkom.

Powiązane teksty
HotelSpaZabiegi

Hotel Haffner w Sopocie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje przerwy oraz odpoczynku…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel SPA Dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie posiada wszystko czego może szukać osoba pragnąca…
Czytaj dalej
MasażeSpaZabiegi

Afrodyta SPA

Pensjonat Afrodyta SPA, który mieści się w miejscowości Ośno Lubuskie łączy w sobie…
Czytaj dalej