Jak pozbyć się trądziku oraz brudu z twarzy

Jak pozbyć się trądziku oraz brudu z twarzy

Zabieg mikrodermabrazji Korundowej określa się również jako odkurzanie skóry, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Jego zadanie polega na pozbyciu się całego brudu oraz zrogowaciałego naskórka. Skutkiem tego na skórze nie występują zanieczyszczenia, zaskórniki oraz zapchane pory. Właśnie dlatego po zakończonym zabiegu skóra wygląda młodziej, a zmarszczki są wyraźnie spłycone. Najlepsze rozwiązanie to zdecydowanie się na kilka zabiegów, jednakże już po jednym widać sporą różnicę. Mikrodermabrazja sprawi, że nakładanie na twarz kremu będzie inne niż zazwyczaj. Oczyszczone pory po prostu go wchłoną, co doskonale wpłynie na wygląd oraz samopoczucie.

Mikrodermabrazja daje również możliwość pożegnania się z problemami trądzikowymi oraz bliznami widniejącymi na twarzy. Aby zauważyć jednak tak znaczne zmiany konieczne jest regularne odwiedzanie kosmetyki i wykonywanie zabiegu co kilka miesięcy.

W trakcie zabiegu człowiek nie odczuwa bólu, czasem jedynie staje się odrobinę nieprzyjemnie. Jednakże jest to ból, który da się wytrzymać.

W trakcie mikrodermabrazji wykorzystuje się sterylne kryształki korundu, które pozwalają na wykonanie peelingu całej twarzy, szyi oraz dekoltu. Kryształy stykają się ze skórą pod bardzo dużym ciśnieniem, co skutkuje pozbyciem się martwych komórek naskórka oraz odessaniem ich do innego pojemnika. Skutkiem tego pojawiają się nowe komórki, zwiększa się produkcja kolagenu oraz elastyny