CiałoSpaZabiegi

Hotel Villa Park Med&Spa

 

Hotel Villa Park Med&Spa to miejsce, które warto odwiedzić. Oprócz tego, że hotel wygląda naprawdę zjawiskowo, to znajduje się w nim fantastyczne Spa w którym wykonuje się najlepsze zabiegi. Wszystkie są innowacyjne oraz pozwalają na zrelaksowanie się i powrót do domu z nowym zapasem sił. Oprócz tego możliwa jest również rozmowa z psychologiem, który pozwala uporać się z problemami natury psychicznej. To niewątpliwa zaleta, gdyż wszystkie masaże oraz zabiegu sprawiają, że człowiek pragnie pozbyć się wszystkich zmartwień, czasem jedynie poszukać porady. W Hotelu Villa Park Med&Spa jest to możliwe.

W trakcie wizyty można skorzystać z dwóch basenów, gdzie jeden z nich to basen solankowy, który oferuje kaskadę oraz masaże podwodne. Drugi to basen znajdujący się na zewnątrz, który powstał w połączeniu z pomostem oraz leżakami.

Dla gości dostępne jest również jacuzzi z pięknym widokiem, gabinet VIP, który oferuje zabiegi Spa przeznaczone dla dwóch osób. Znajduje się w nim łaźnia parowa, ogromna wanna wzbogacona w hydromasaż oraz łóżko do masażu dla dwojga. Nie ma lepsze prezentu dla ukochanej osoby jak wizyta w tak cudownym miejscu i skorzystanie z dobrodziejstw oraz relaksu.

To oczywiście tylko wybrane opcje spośród wielu propozycji, które oferuje omawiane miejsce. Jedno jest pewne – z hotelu nikt nie wyjedzie rozczarowany.

Powiązane teksty
HotelSpaZabiegi

Hotel Haffner w Sopocie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje przerwy oraz odpoczynku…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel SPA Dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie posiada wszystko czego może szukać osoba pragnąca…
Czytaj dalej
MasażeSpaZabiegi

Afrodyta SPA

Pensjonat Afrodyta SPA, który mieści się w miejscowości Ośno Lubuskie łączy w sobie…
Czytaj dalej