Hotel Villa Park Med&Spa

Hotel Villa Park Med&Spa

Hotel Villa Park Med&Spa to miejsce, które warto odwiedzić. Oprócz tego, że hotel wygląda naprawdę zjawiskowo, to znajduje się w nim fantastyczne Spa w którym wykonuje się najlepsze zabiegi. Wszystkie są innowacyjne oraz pozwalają na zrelaksowanie się i powrót do domu z nowym zapasem sił. Oprócz tego możliwa jest również rozmowa z psychologiem, który pozwala uporać się z problemami natury psychicznej. To niewątpliwa zaleta, gdyż wszystkie masaże oraz zabiegu sprawiają, że człowiek pragnie pozbyć się wszystkich zmartwień, czasem jedynie poszukać porady. W Hotelu Villa Park Med&Spa jest to możliwe.

W trakcie wizyty można skorzystać z dwóch basenów, gdzie jeden z nich to basen solankowy, który oferuje kaskadę oraz masaże podwodne. Drugi to basen znajdujący się na zewnątrz, który powstał w połączeniu z pomostem oraz leżakami.

Dla gości dostępne jest również jacuzzi z pięknym widokiem, gabinet VIP, który oferuje zabiegi Spa przeznaczone dla dwóch osób. Znajduje się w nim łaźnia parowa, ogromna wanna wzbogacona w hydromasaż oraz łóżko do masażu dla dwojga. Nie ma lepsze prezentu dla ukochanej osoby jak wizyta w tak cudownym miejscu i skorzystanie z dobrodziejstw oraz relaksu.

To oczywiście tylko wybrane opcje spośród wielu propozycji, które oferuje omawiane miejsce. Jedno jest pewne – z hotelu nikt nie wyjedzie rozczarowany.