PeelingSpaTwarzZabiegi

Malinowy Dwór Hotel Medical Spa

Malinowy Dwór Hotel Medical Spa, który znajduje się w miejscowości Świeradowice-Zdrój jest niezwykłym miejscem w którym można nie tylko odpocząć, ale również odmłodzić się o kilka lat. W Malinowym Dworze łączy się pielęgnację ciała wraz z dużą porcją relaks oraz odprężenia. Nie ma tutaj miejsca na wzniosłą atmosferę, dzięki czemu każdy czuje się jak w domu. Wszyscy goście mogą korzystać z wielu zabiegów, które różnią się od siebie i dostosowane są do wieku oraz oczekiwań. Dopasowuje się je również do długości pobytu, co umożliwia gruntowne zadbanie o twarz oraz ciało. Malinowy Dwór oferuje zabiegi pielęgnacyjne oraz relaksacyjne przeznaczone na twarz, ciało oraz włosy. W ich trakcie używa się tylko i wyłącznie najlepszej jakości kosmetyków, czyli Babor, Davines oraz innych.

Wśród zabiegów największą popularnością cieszą się odprężające rytuały bazujące na manualnych technikach masażu, które pochodzą z dalekiego wschodu. W ich trakcie używa się naturalnych składników mineralnych oraz aromatycznych ziół, olejów oraz glinek.

Dodatkowo, w strefie Wellness dostępne są sauny, tepidarium, jacuzzi oraz masaże wodne. Nie ma lepszego sposobu na relaks jak oddanie się w ręce doświadczonych kosmetyczek oraz masażystek, które sprawią, że życie od razu wyda się piękniejsze.

Powiązane teksty
Spa

Już w antycznych czasach ludzie wzmacniali swoje zdrowie za pośrednictwem sauny

Pierwsze sauny były przygotowywane dla ludzi przez naturę. Najczęściej mieściły się w…
Czytaj dalej
Spa

Jak często można korzystać z sauny na podczerwień?

Sauna na podczerwień jest urządzeniem, które pojawiło się po raz pierwszy pod koniec XIX wieku.
Czytaj dalej
Twarz

Jak zachować świeżość makijażu przez cały dzień?

Idealny makijaż nie jest tylko mitem – niektóre kobiety udowadniają to każdego dnia. Jeśli…
Czytaj dalej