PeelingSpaTwarzZabiegi

Malinowy Dwór Hotel Medical Spa

 

Malinowy Dwór Hotel Medical Spa, który znajduje się w miejscowości Świeradowice-Zdrój jest niezwykłym miejscem w którym można nie tylko odpocząć, ale również odmłodzić się o kilka lat. W Malinowym Dworze łączy się pielęgnację ciała wraz z dużą porcją relaks oraz odprężenia. Nie ma tutaj miejsca na wzniosłą atmosferę, dzięki czemu każdy czuje się jak w domu. Wszyscy goście mogą korzystać z wielu zabiegów, które różnią się od siebie i dostosowane są do wieku oraz oczekiwań. Dopasowuje się je również do długości pobytu, co umożliwia gruntowne zadbanie o twarz oraz ciało. Malinowy Dwór oferuje zabiegi pielęgnacyjne oraz relaksacyjne przeznaczone na twarz, ciało oraz włosy. W ich trakcie używa się tylko i wyłącznie najlepszej jakości kosmetyków, czyli Babor, Davines oraz innych.

Wśród zabiegów największą popularnością cieszą się odprężające rytuały bazujące na manualnych technikach masażu, które pochodzą z dalekiego wschodu. W ich trakcie używa się naturalnych składników mineralnych oraz aromatycznych ziół, olejów oraz glinek.

Dodatkowo, w strefie Wellness dostępne są sauny, tepidarium, jacuzzi oraz masaże wodne. Nie ma lepszego sposobu na relaks jak oddanie się w ręce doświadczonych kosmetyczek oraz masażystek, które sprawią, że życie od razu wyda się piękniejsze.

Powiązane teksty
HotelSpaZabiegi

Hotel Haffner w Sopocie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje przerwy oraz odpoczynku…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel SPA Dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie posiada wszystko czego może szukać osoba pragnąca…
Czytaj dalej
MasażeSpaZabiegi

Afrodyta SPA

Pensjonat Afrodyta SPA, który mieści się w miejscowości Ośno Lubuskie łączy w sobie…
Czytaj dalej