Malinowy Dwór Hotel Medical Spa

Malinowy Dwór Hotel Medical Spa

Malinowy Dwór Hotel Medical Spa, który znajduje się w miejscowości Świeradowice-Zdrój jest niezwykłym miejscem w którym można nie tylko odpocząć, ale również odmłodzić się o kilka lat. W Malinowym Dworze łączy się pielęgnację ciała wraz z dużą porcją relaks oraz odprężenia. Nie ma tutaj miejsca na wzniosłą atmosferę, dzięki czemu każdy czuje się jak w domu. Wszyscy goście mogą korzystać z wielu zabiegów, które różnią się od siebie i dostosowane są do wieku oraz oczekiwań. Dopasowuje się je również do długości pobytu, co umożliwia gruntowne zadbanie o twarz oraz ciało. Malinowy Dwór oferuje zabiegi pielęgnacyjne oraz relaksacyjne przeznaczone na twarz, ciało oraz włosy. W ich trakcie używa się tylko i wyłącznie najlepszej jakości kosmetyków, czyli Babor, Davines oraz innych.

Wśród zabiegów największą popularnością cieszą się odprężające rytuały bazujące na manualnych technikach masażu, które pochodzą z dalekiego wschodu. W ich trakcie używa się naturalnych składników mineralnych oraz aromatycznych ziół, olejów oraz glinek.

Dodatkowo, w strefie Wellness dostępne są sauny, tepidarium, jacuzzi oraz masaże wodne. Nie ma lepszego sposobu na relaks jak oddanie się w ręce doświadczonych kosmetyczek oraz masażystek, które sprawią, że życie od razu wyda się piękniejsze.