MasażeSpaZabiegi

Afrodyta SPA

 

Pensjonat Afrodyta SPA, który mieści się w miejscowości Ośno Lubuskie łączy w sobie szereg niezwykłych zabiegów oraz piękno otaczającej go przyrody. Wszyscy odwiedzający mogą korzystać z hotelu, ogrodu z tarasem oraz oczywiście nowoczesnego SPA. Dostępny jest również domek VIP, czyli idealna alternatywa dla pary, która pragnie spędzić urokliwy weekend tylko we dwoje.

Afrodyta SPA oferuje nie tylko profesjonalne zabiegi, ale zapewnia również najlepszą atmosferę, dzięki której można zapomnieć o codzienności, zmaganiach oraz trudach życia. Tutaj dba się o ciało oraz duszę. Warto zaznaczyć, że można skorzystać z wielu zróżnicowanych zabiegów, które wykonuje się zarówno na twarzy, jak i ciele. Chodzi o nowoczesne zabiegi, jak również te bardziej klasyczne. Rytuały na ciało wykonują doświadczone kosmetyczki, które używają tylko najlepszej jakości produktów. Nie bez przyczyny Afrodyta SPA to jedna z ulubionych lokalizacji Polaków. Cała przestrzeń jest ekskluzywna, a do tego goście mogą korzystać z basenu, sauny oraz jacuzzi.

Już na zakończenie warto wspomnieć o świetnej restauracji, gdzie można zjeść klasycznej dania kuchni polskiej oraz zagranicznej. Talerze wyglądają jak istne dzieła sztuki, a do tego smakują tak dobrze, że w trakcie posiłku nikt nie myśli o rozmowie. Kiedy dodać do tego dobrej jakości wino czy pyszne koktajle, mamy przed oczami obraz weekendu idealnego.

Powiązane teksty
HotelSpaZabiegi

Hotel Haffner w Sopocie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje przerwy oraz odpoczynku…
Czytaj dalej
HotelSpaZabiegi

Hotel SPA Dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie posiada wszystko czego może szukać osoba pragnąca…
Czytaj dalej
HotelSpaTwarz

Hotel Elbrus Spa& Wellness

Każdy pracuje ciężko bez względu na to czy o poranku wychodzi do pracy, a może zajmuje…
Czytaj dalej