Randka w domu? To prostsze niż myślisz. TOP 3 pomysły na niezwykły wieczór w domowym zaciszu.

Randka w domu? To prostsze niż myślisz. TOP 3 pomysły na niezwykły wieczór w domowym zaciszu.

Aby spędzić wyjątkowy czas w towarzystwie ukochanej osoby, wcale nie trzeba planować kosztownych wyjść do eleganckich restauracji. Czasem można zdecydować się na chwile we dwoje w wygodnych dresach i z jedzeniem na dowóz. Chcesz się dowiedzieć, jak zaplanować niezwykły wieczór w domowym zaciszu? Zobacz, jakie mamy 3 najlepsze propozycje na randkę w domu!

  1. Skomponujcie własną czekoladę!

Uwielbiacie słodkości? Pobawcie się w chocolatier’ów, czyli mistrzów czekolady, z domowego zacisza! Voucher ten pozwala na świetnie spędzony czas we dwoje. Samodzielnie skomponujecie idealne tabliczki czekolady, które potem będziecie mogli zjeść sami lub z bliskimi. Wybierzcie wartość prezentu i oddajcie się zabawie! 

Jak wygląda przebieg atrakcji? 

Na początek wybieracie bazę czekoladową: mleczną lub gorzką. Decydujecie również, czy chcecie, aby została wylana na klasycznej formie, czy ze świątecznym motywem. Kolejny etap jest najciekawszy: czas na dodatki! Firma oferuje znacznie więcej, niż smaki dostępne w supermarketach. Do wyboru macie różne orzechy, suszone owoce, płatki kwiatów i przyprawy. Samodzielnie wybierzecie, jak ma smakować Wasza idealna tabliczka czekolady! Wartość vouchera umożliwia wykonanie przynajmniej dwóch. Teraz pozostało jedynie uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać kuriera! Dostawa powinna dotrzeć w ciągu dwóch dni. Produkt będzie zabezpieczony przed rozpuszczeniem się, aby nie zepsuć efektu!

  1. Escape room online

Wyobrażacie sobie, jak można wyjść z pokoju, do którego nawet się nie weszło? Nowoczesne technologie pozwalają obecnie na dużo więcej, zatem nawet i na escape room online! To świetna zabawa, dzięki której poćwiczycie trochę rozwiązywanie zagadek, aby w przyszłości lepiej sobie radzić w prawdziwych pokojach! Zaskocz swojego ukochanego ciekawym pomysłem na randkę z domu. Wybierzcie scenariusz i oddajcie się emocjonującej rozrywce!

Escape room online działa bardzo podobnie do klasycznego. Jego podstawą są interaktywne zdjęcia sferyczne poszczególnych pomieszczeń do przejścia. Ułatwienie względem realnego pokoju polega na tym, że możecie kliknąć tylko w tym miejscu, w którym faktycznie czeka na Was zadanie! Podczas takiej gry możecie odczuć emocje podobne do tych towarzyszących prawdziwemu wyjściu. Rozgrywce towarzyszą krótkie filmiki, animacje i niepokojące dźwięki. Jesteście fanami horrorów, czy jednak wybieracie pokoje przygodowe? Czeka na Was wiele scenariuszy, abyście mogli wybrać ten, który najbardziej Wam odpowiada! Rozgrywka powinna trwać około godziny, czasem trochę dłużej. Będzie więc doskonałą opcją na ciekawsze popołudnie we dwoje. I to bez wychodzenia z domu!

  1. Zostańcie barmanami w swoim domu

Macie ochotę na pysznego drinka, ale bardzo nie chce Wam się ubierać i jechać do ulubionego lokalu? Zatem zostańcie w domu! Z tym voucherem możecie bowiem odtworzyć najlepsze koktajle alkoholowe! Zrób dla niej ulubioną Pina Coladę i klasyczny Cosmopolitan, dzięki czemu poczujecie się jak na egzotycznej plaży.

Aby zrealizować atrakcję, musicie najpierw zamówić specjalną przesyłkę. Znajdą się w niej składniki niezbędne do wykonania wybranego przez Was drinka. Będziecie mogli zrobić z nich aż 4 porcje! Sami musicie przygotować jedynie fartuszki, nóż, deskę do krojenia, nożyczki i szklanki lub kieliszki. W paczce będzie też dostęp do filmu instruktażowego, z którym na pewno bezbłędnie wykonacie ulubiony koktajl! Zabawa w barmanów może być świetnym elementem leniwego wieczoru we dwoje. Ulubiony film ucieszy Was nawet bardziej, jeżeli będziecie przy tym sączyć drinka!

Randka w domu wcale nie musi być nudna i przewidywalna. Istnieje dużo ciekawych sposobów na uatrakcyjnienie wieczoru. Nie musicie tylko oglądać powtórek w telewizji – zróbcie coś nietypowego! W Prezentmarzeń możesz znaleźć wiele możliwości na spędzenie niezwykłego wieczoru w domowym zaciszu. Zamówcie voucher spontanicznie lub zaplanujcie niespodziankę dla drugiej połówki!